ośrodek wczasowo-wypoczynkowy

około 100m od pięknej plaży

duży teren rekreacyjny

wspaniała okolica

domki murowane

domki drewniane

kwatery jedno i dwupokojowe

serdecznie zapraszamy!


Cennik

Uwaga

W ośrodku jest możliwość płacenia kartą bankową.

Ceny domków lub pokoi podwyższa się o 30 % przy wynajmie na jedną dobę, o 20 % przy wynajmie na dwie doby i o 10 % przy wynajmie na trzy doby.

Za dzieci do lat 3 pobierana jest opłata ryczałtowa w wys. 10,00 zł. za dobę

Opłata miejscowa jest pobierana w ośrodku w wys. 2,00 zł. od każej osoby za dobę - zgodnie z uchwałą Rady Gminy Mielno.

Zorganizowane formy wypoczynku np. obozy, kolonie, zielone szkoły, biura turystyczne, zakłady pracy itp. mogą negocjować ceny.


Wyżywienie

Śniadanie lub kolacja
- cała porcja: 10,00zł - pół porcji: 8,00zł

Obiad
- cała porcja: 20,00zł - pół porcji: 14,00zł


Domek murowany

Domek murowany, piętrowy - łazienka (z prysznicem), ilość osób: 4 - 5, wyposażenie: TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Na parterze znajduje się część dzienna z miejscem do spania (narożnik rozkładany dla 1 -2 osób) a na pietrze są 3 tapczany jednoosobowe. Cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta osoba płaci 35,00 zł.) jednak opłata za cały segment domku nie może być mniejsza niż 190,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą energie elektryczną wg licznika.


Domek drewniany

Domek drewniany - łazienka (z prysznicem), ilość osób 4 - 6, wyposażenie: chłodziarka, radio, czajnik bezprzewodowy i telewizorem . W domku są dwa pokoje (w każdym jest wersalka i tapczan) oraz na zewnątrz mały taras. cena za dobę 55,00 zł za pobyt jednej osoby. Opłata za domek nie może być mniejsza niż 190,00 zł za dobę (5 i 6 osoba płacą po 35,00 zł za dobę). Ponadto pobierana jest opłata za zużyty prąd, wodę i ścieki wg wskazań liczników.


Pokoje

Pokój 2 - 3 osobowy łazienka (z prysznicem), aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem bezprzewodowym, naczyniami, TV. W pokoju jest wersalka dwuosobowa i tapczan jednoosobowy. Cena za dobę: 120,00 zł. za dwie osoby (150,00 zł. za 3 osoby). Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą wodę, scieki i prąd w/g wskazań liczników.

Dwa pokoje z kuchnią i łazienką (studio) + balkon. W każdym pokoju wersalka + tapczan, TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia itd. Cena za dobę 250,00 zł. za pobyt do 6 osób. Dodatkowo pobierana jest opłata za prąd, wodę i ścieki w/g wskazań liczników.Podane wyżej ceny są stosowane od 5 lipca do 23 sierpnia.

W miesiącu maju i do 10 czerwca opłaty za noclegi mogą być obniżone maksymalnie o 30 %.
Od 11 czerwca do 4 lipca i od 23 sierpnia do 15 września opłaty za noclegi mogą być maksymalnie obniżone o 20 %. Wysokość obniżki jest między innymi uzależniona od długości pobytu.


 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 479 719

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Wszystkie domki i pokoje są z łazienkami, chłodziarkami i telewizorami oraz bezpłatnym internetem WiFi

Nasz ośrodek leży ok. 100 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej morskiej plaży

Przyjmujemy również kolonie, obozy, zielone szkoły i inne grupy zorganizowane

Na terenie Ośrodka znajduje się duży oświetlony i monitorowany plac przeznaczony do parkowania pojazdów

W bezpośredniej bliskości ośrodka znajduje się funkcjonalne przejście na plażę dostosowane do wózków dziecięcych i inwalidzkich

Oferujemy możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia - śniadań, obiadów i kolacji ( dla obozów, kolonii i zielonych szkół dodatkowo podwieczorek )

SARBINOWO - miejscowość oddalona 7 km od stolicy Gminy - MIELNA - licząca około 500 stałych mieszkańców