ośrodek wczasowo-wypoczynkowy

około 100m od pięknej plaży

duży teren rekreacyjny

wspaniała okolica

domki murowane

domki drewniane

kwatery jedno i dwupokojowe

serdecznie zapraszamy!


Cennik

Uwaga

W ośrodku jest możliwość płacenia kartą bankową.

Ceny domków lub pokoi podwyższa się o 30 % przy wynajmie na jedną dobę, o 20 % przy wynajmie na dwie doby i o 10 % przy wynajmie na trzy doby.

W miesiącach lipiec i sierpień preferujemy pobyty powyżej 5 dób

Za dzieci do lat 3 pobierana jest opłata ryczałtowa w wys. 10,00 zł. za dobę

Opłata miejscowa jest pobierana w ośrodku w wys. 2,00 zł. od każej osoby za dobę - zgodnie z uchwałą Rady Gminy Mielno.

Zorganizowane formy wypoczynku np. obozy, kolonie, zielone szkoły, biura turystyczne, zakłady pracy itp. mogą negocjować ceny.


Wyżywienie

Śniadanie lub kolacja
- cała porcja: 11,00zł - pół porcji: 8,00zł

Obiad
- cała porcja: 22,00zł - pół porcji: 16,00zł


Domek murowany

Domek murowany, piętrowy - łazienka (z prysznicem), ilość osób: 4 - 5, wyposażenie: TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy. Na parterze znajduje się część dzienna z miejscem do spania (narożnik rozkładany dla 1 -2 osób) a na pietrze są 3 tapczany jednoosobowe. Cena za dobę: 55,00 zł. od osoby (piąta osoba płaci 35,00 zł.) jednak opłata za cały segment domku nie może być mniejsza niż 200,00 zł. za dobę. Dodatkowo pobierana jest opłata za zużyte media - wg wskazań liczników.


Domek drewniany

Domek drewniany - łazienka (z prysznicem), ilość osób 4 - 6, wyposażenie: chłodziarka lub lodówka, mały aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem i telewizor. W domku są dwa pokoje (w każdym jest wersalka i tapczan) oraz na zewnątrz mały taras. cena za dobę 55,00 zł za pobyt jednej osoby. Opłata za domek nie może być mniejsza niż 200,00 zł za dobę (5 i 6 osoba płacą po 35,00 zł za dobę). Ponadto pobierana jest opłata za zużyty prąd, wodę i ścieki wg wskazań liczników.


Pokoje

Pokój 2 - 3 osobowy łazienka (z prysznicem), aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem bezprzewodowym, naczyniami, TV. W pokoju jest wersalka dwuosobowa i tapczan jednoosobowy. Cena za dobę: 120,00 zł. za dwie osoby (150,00 zł. za 3 osoby). Dodatkowo pobierana jest opłata za zużytą wodę, scieki i prąd w/g wskazań liczników.

Dwa pokoje z kuchnią i łazienką (studio) + balkon. W każdym pokoju wersalka + tapczan, TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia itd. Cena za dobę 250,00 zł. za pobyt do 6 osób. Dodatkowo pobierana jest opłata za prąd, wodę i ścieki w/g wskazań liczników.Podane wyżej ceny są stosowane od 5 lipca do 23 sierpnia.

W miesiącu maju i do 10 czerwca opłaty za noclegi mogą być obniżone maksymalnie o 30 %.
Od 11 czerwca do 4 lipca i od 23 sierpnia do 15 września opłaty za noclegi mogą być maksymalnie obniżone o 20 %. Wysokość obniżki jest między innymi uzależniona od długości pobytu.


 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 479 719

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Wszystkie domki i pokoje są z łazienkami, chłodziarkami i telewizorami oraz bezpłatnym internetem WiFi

Nasz ośrodek leży ok. 100 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej morskiej plaży

Przyjmujemy również kolonie, obozy, zielone szkoły i inne grupy zorganizowane

Na terenie Ośrodka znajduje się duży oświetlony i monitorowany plac przeznaczony do parkowania pojazdów

W bezpośredniej bliskości ośrodka znajduje się funkcjonalne przejście na plażę dostosowane do wózków dziecięcych i inwalidzkich

Oferujemy możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia - śniadań, obiadów i kolacji ( dla obozów, kolonii i zielonych szkół dodatkowo podwieczorek )

SARBINOWO - miejscowość oddalona 7 km od stolicy Gminy - MIELNA - licząca około 500 stałych mieszkańców