Rewal domki

Rewal


Rewal - Twoje niezapomniane miejsce na wypoczynekTo właśnie w Rewalu lazurowe niebo spotyka się z kolosalnością Morza Bałtyckiego. Rewal to wypoczynkowy kurort nadmorski, w którym przeżyjesz miłe chwile. W sezonie wakacyjnym nakłania do odwiedzin masę urlopowiczów i w tym samym czasie pozwala na najlepszy relaks. Czas wypoczynku urozmaici wypoczynek na przepięknym piaszczystym brzegu, który został odznaczony Niebieską Flagą – międzynarodową nagrodą przyznawaną najczystszym, bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje dla każdego


Relaks na plaży to nie jedyne zajęcie, które czeka na wczasowiczów, decydujących się zobaczyć wybrzeże rewalskie. Ciekawych zabaw tu nie brakuje. Interesującym punktem jest deptak, wraz z pomnikami wielkich wielorybów. To główne miejsce spotkań, z którego rozciąga się wspaniały krajobraz na rozległe wybrzeże rewalskie. Nie brakuje także atrakcji dla naszych szkrabów – wieś zarządza różnorodnymi i godnymi zaufania placami zabaw, oraz wieloma parkami tematycznymi.


Znajdź noclegi dla siebie


W miejscowości wyszukamy dużo miejsc noclegowych . Nie brak tu noclegów spełniających nawet najbardziej duże życzenia. Rewal ma dużą bazę noclegów na stronę rewal.net.pl , w której każdy odszuka coś odpowiedniego dla siebie m.in.: apartamenty, domki, hotele, pensjonaty, pokoje i kwatery, będące otwarte w sezonie, jak i cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Dlaczego warto wybrać się do Rewala?
Wybrzeże rewalskie, to jedno z najbardziej lubianych obszarów nadbałtyckich. Rewal ma aktualnie wiele do zaoferowania - młodszym, jak i starszym wczasowiczom. Tu oczekuje na Was bardzo dużo atrakcji oraz przyjemna, piaszczysta plaża.
Warto odwiedzić wybrzeże rewalskie wspólnie ze szkrabem?
Oczywiście! Rewal z maluchem to jest bardzo dobry pomysł. Oferuje wiele atrakcji dla maluchów, i dla starszych dzieci. Od parków tematycznych, przez parki linowe i place zabaw.
Czy na wybrzeżu rewalskim są nadzorowane przez ratowników plaże?
Oczywiście, do dyspozycji odwiedzających pozostaje kąpielisko o długości 300 m linii brzegowej nadzorowane w sezonie wakacyjnym, przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą.
© Mauro-Białogon Sp. z o.o.
Regulamin
Cennik
Wykonanie:
NFHotel