Sarbinowo płaza

Sarbinowo


Sarbinowo - idealna miejscowość na odpoczynekSarbinowo jest to nie za duża wioska, która jest położona nad polskim morzem w powiecie koszalińskim. Znajdziemy tu rewelacyjnie rozbudowaną bazę turystyczną, w której można wyszukać mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, restauracji, barów czy smażalni ryb. To, co może wyróżniać Sarbinowo na tle innych nadmorskich miast, to nowoczesna promenada, znajdująca się nad plażą. Dawniej, w miejscu gdzie znajduję się obecnie deptak, w 1910 r. stał mur oporowy, który miał ochraniać brzeg morski przed niszczącym działaniem fal morskich. Podczas pobytu warto wybrać się na długi spacer lub wyprawę rowerową. 


Sarbinowo i jego okolice to liczne atrakcjeSarbinowo pokazuje przyjezdnym nie tylko przepiękną piaszczystą plażę czy ogrom atrakcji dla całych rodzin, ale także historyczne zabytki, takie jak np: najstarszy w Sarbinowie przepiękny neogotycki Kościółek Wniebowzięcia NMP z 1856 r., czy zabytkowa, drewniana chałupka rybacka z 1804 r. Dla osób ceniących aktywnie spędzać czas wolny, znajdziemy tu szlaki turystyki rowerowej jak i pieszej, prowadzące do pobliskich miejscowości takich jak: Mielno, Gąski czy Unieście. W niedalekiej odległości od Sarbinowa, urlopowicze szukający dobrej zabawy oraz adrenaliny znajdą tu Park Linowy Tukan, jest to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Ten park oferuje ponad 110 atrakcji na 7 różnych ścieżkach.


Sarbinowo - to wspaniały pomysł na nocleg - Noclegi nad Morzem w SarbinowieW ostatnim czasie Sarbinowo rozwinęło się dość dynamicznie. Budują się  nowoczesne hotele, pensjonaty i apartamenty, jednak przeważają tu w dużej mierze domki letniskowe sarbinowo.pl . Zaletą tego miasteczka jest to, iż bardzo dużo domków letniskowych, pensjonatów, czy kwater polecających nocleg, umiejscowionych jest tuż nad morzem, wzdłuż plaży. Właśnie dlatego odpoczywający tu wczasowicze mogą podziwiać Bałtyk z okien swoich pokoi. Każdy, kto chciałby odpocząć od miejskiego zgiełku, odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Co jest godne zwiedzenia w miejscowości Sarbinowo?
Sarbinowo jest to idealna lokalizacja na wypoczynek! Czysta, bezpieczna plaża, nadmorska deptak, zabytki m.in dziwiętnastowieczny kościół w neogotyckim stylu czy też rybacka chata z 1804 roku… To jedynie niektóre z wachlarza atrakcji, jakie zostały przygotowane dla turystów nadmorskiej miejscowości Sarbinowo.
Czy wypoczynek z pociechami w miejscowości Sarbinowo to odpowiedni wybór?
Miejscowość letniskowa Sarbinowo jest to wymarzone miejsce na wakacje dla całej rodziny z pociechami! Dla młodych wczasowiczów czeka dużo świetnych możliwości: Park Linowy Tukan w Mielnie, latarnia morska w Gąskach, gokarty, szkółka jazdy konnej, dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie na plaży… Spędź niezwykłe wczasy ze swoimi dziećmi w miejscowości letniskowej Sarbinowo!
Dokąd pójść w Sarbinowie w niepogodę?
Podczas gdy warunki pogodowe nie dopisują plażowaniu warto poznać tutejsze zabytki. Jedną z podstawowych wizytówek Sarbinowa jest neogotycki kościół z wyjątkowymi witrażami. Godną uwagi jest dawna zabudowa Sarbinowa, dzięki zachowanej w dobrym stanie, zabytkowej rybackiej chaty z 1804 roku. Dla rodzin z dziećmi podczas deszczu proponujemy wycieczkę do miejscowości Mielno do jednego z dwóch escape room -ów: Monster House bądź Czacha.
Co znajduje się w najbliższej okolicy Sarbinowa?
Pobliskie sąsiedztwo jest równie zachwycające, jak samo Sarbinowo. Uprawiaj sporty np. żeglarstwo czy windsurfing nad Jeziorem Jamno w Mielnie. Podziwiaj nadmorskie miejscowości i Morze Bałtyckie ze szczytów latarń morskich w Gąskach lub Kołobrzegu. Wybierz się na spacer po Ogrodach Tematycznych Hortulus w Dobrzycy. Każdy turysta znajdzie coś dla siebie!
© Mauro-Białogon Sp. z o.o.
Regulamin
Cennik
Wykonanie:
NFHotel